Silk Flower Bushes

Sort by
Display per page

XS 2J-1179

2 Asst 21" Merrymaking Bush x 14

21" Overall Size
14 Stems
$9.49 Per Piece
- OR -
$52.74 Per Case of 6 Pieces at $8.79 Per Piece!

FA 2N-1166

2 Asst 22" Homestead Bush x 14

22" Overall Size
14 Stems
$9.69 Per Piece
- OR -
$53.34 Per Case of 6 Pieces at $8.89 Per Piece!

XS 2O-1110

2 Asst 23" Bush In A Bush Holiday Grande Bush x 36

23" Overall Size
36 Stems
$20.79 Per Piece
- OR -
$79.96 Per Case of 4 Pieces at $19.99 Per Piece!

XS 2B-1184

20" Blizzard Mix Bush x 12

20" Overall Size
12 Stems
$8.39 Per Bush
- OR -
$46.50 Per Case of 6 Pieces at $7.75 Per Bush!

XS 2T-1177

20" Red Snowy Rose Bush x 14

20" Overall Size
14 Stems
$10.99 Per Piece
- OR -
$62.10 Per Case of 6 Pieces at $10.35 Per Piece!

XS 20101

20.5" Glitter Poinsettia Cedar Bush x 14

20.5" Overall Size
14 Stems
Blooms are assorted sizes, 3-6"
$10.95 Per Bush
- OR -
$119.88 Per Case of 12 Bushes at $9.99 Per Bush!

XS 20L-171

21" Burgundy Red Velvet Poinsettia Bush x 7

21" Overall Size
7 Stems
$7.99 Per Bush
- OR -
$87.48 Per Case of 12 Bushes at $7.29 Per Bush!

XS 20212

21" Red Metallic Poinsettia Bush x5

21" overall length
9" blooms, 1 per stem
$7.49 Per piece
- OR -
$81.48 Per case of 12 bushes at $6.79 Per piece!

XS 20L-170

21" Red Velvet Poinsettia Bush x 7

21" Overall Size
7 Stems
$7.99 Per Piece
- OR -
$87.48 Per Case of 12 Pieces at $7.29 Per Piece!

XS 20214

21" White Poinsettia Magnolia/Berry Xmas Bush x14

21" overall length
$11.49 Per piece
- OR -
$65.34 Per case of 6 bushes at $10.89 Per piece!

XS 20204

22" Merry Making Mixed Bush x 16

22" Overall Size
16 Stems
7.5" Velvet Poinsettias (X3), 3" & 4" White Roses (x7), 1.5" White Carnations (x3), Styrofoam Berries (x3)
$13.99 Per Piece
- OR -
$80.34 Per Case of 6 Pieces at $13.39 Per Piece!

XS 2C-1058

24" Real Touch Holly Bush/Plastic Berries

24" Overall Size
$19.99 Per Pieces
- OR -
$38.18 Per Case of 2 Pieces at $19.09 Per Pieces!